W czerwcu uczniowie klas 8 mieli możliwość uczestniczenia w konkursach będących podsumowaniem przedmiotu ,,Edukacja dla bezpieczeństwa”. Tegoroczny tytuł ,,Ratownika Roku” zdobyła Kamila Smol. W ,,Biegu Patrolowo- Medycznym” największą wiedzą z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa wykazała się drużyna w składzie: Miłosz Bełkot, Nataniel Gołąbek i Jakub Sitek. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za nagrody ufundowane przez naszą szkołę.







