Komisja konkursowa powiatowego konkursu profilaktyczno‑przyrodniczego „Pamiętam o Niezapominajce! Żyję w harmonii z przyrodą” dokonała oceny prac konkursowych. Protokół z przebiegu obrad stanowi załącznik.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i informujemy, że odbiór nagród odbędzie się w dniach od 8 do 25 czerwca 2026 r.






