29 maja klasy 5 wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Ustronia. Podczas wyjazdu odwiedziliśmy Park Leśnych Niespodzianek, gdzie mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych zwierząt oraz podziwiać pokazy ptaków drapieżnych. Następnie udaliśmy się na spacer na Równicę, ciesząc się pięknymi widokami i wspólnie spędzonym czasem. To był dzień pełen uśmiechu, ruchu i niezapomnianych chwil!

Link do fotorelacji: https://www.facebook.com/reel/990688559991177?locale=pl_PL