Klasy 6a i b oraz 7 pojechały na wycieczkę do Torunia. Uczniowie zwiedzili Dom Mikołaja Kopernika oraz spacerowali po rynku, podziwiając zabytki. Wzięli także udział w warsztatach wypieku pierników. Wyjazd był ciekawy i pełen wrażeń, dostarczył uczniom wielu nowych doświadczeń, pozwolił zdobyć cenną wiedzę oraz spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze.