Dziś nasze przedszkolaki radośnie powitały Panią Wiosnę. Dzień rozpoczął się od wiosennego koncertu, podczas którego mieszkańcy łąki - dzieci przebrane za owady- uroczyście przywitali nową porę roku. Miłą niespodzianką była również wizyta Dyrekcji, która odwiedziła nasze przedszkole wraz z niespodzianką. Następnie dzieci, niosąc gaik, wyruszyły na spacer ulicami Boronowa, aby obwieścić mieszkańcom, że Wiosna na dobre już u nas zagościła.