15 maja miały miejsce uroczyste obchody Dnia Patrona naszej szkoły. Włączyła się w nie cała społeczność uczniowska, od klasy pierwszej po ósmą. Obejrzeliśmy występy taneczne: kl.1b oraz klasy 2a, przedstawienie "Euro zamieszanie" w wykonaniu kl. 6ab, muzyczny pokaz mody w wykonaniu kl. 4, 5 i 7, a także występy wokalne Weroniki oraz Agaty i Laury w języku angielskim. Wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania i dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy z dumą świętować kolejną (już 22.) rocznicę nadania naszej Placówce imienia Unii Europejskiej. Kochani Uczniowie, jesteśmy z was dumni.

