Drukuj
Kategoria: Szkoła
Odsłony: 18

Gratulujemy uczniom, którzy pomyślnie zdali egzamin na kartę rowerową! Uzyskane uprawnienia są potwierdzeniem znajomości przepisów ruchu drogowego oraz umiejętności bezpiecznego poruszania się rowerem.

Zdobycie karty rowerowej to ważny krok w stronę samodzielności i odpowiedzialności na drodze. Cieszymy się z zaangażowania uczniów oraz ich dobrego przygotowania do egzaminu.

Życzymy wszystkim szerokiej drogi i wielu bezpiecznych, rowerowych przygód!