Drukuj
Kategoria: Szkoła
Odsłony: 161

Uczniowie klasy 7a oraz częściowo klas ósmych w II półroczu bieżącego roku szkolnego brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Jestem w kropce”.

W ramach projektu poznali najważniejsze zasady interpunkcyjne oraz wykonywali ćwiczenia, które pokazały im, że naprawdę przecinek rządzi światem! Podczas Turnieju Wiedzy o Interpunkcji w klasie 7a wyłoniono Mistrza Interpunkcji, którym została Magdalena B.

Diagnoza końcowa wykazała, że praca z uczniami metodą projektów daje wymierne efekty. Podniósł się poziom znajomości zasad interpunkcyjnych wśród młodzieży, która lepiej sobie radzi z ich zastosowaniem w wypowiedziach pisemnych.