Drukuj
Kategoria: Szkoła
Odsłony: 224

W dniu 13 kwietnia 2026 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Boronowie odbyły się Niebieskie Igrzyska z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Wydarzenie rozpoczęło się przemówieniem Pani Dyrektor Gabrieli Mercik, która podkreśliła znaczenie empatii, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w sześciu różnych konkurencjach ruchowych, które dostarczyły im dużo radości i pozytywnych emocji. Za wykonanie wszystkich zadań uczniowie dostawali pamiątkowy medal. Wydarzeniu towarzyszyła wspaniała atmosfera wsparcia, współpracy i wspólnej zabawy.