Drukuj
Kategoria: Szkoła
Odsłony: 134

17 marca w naszej szkole odbyło się wydarzenie „Szkolne 99 – gra o puchar”. Uczniowie zmierzyli się z wymagającymi zadaniami sprawdzającymi spostrzegawczość i pamięć. Była to świetna okazja do ćwiczenia koncentracji, logicznego myślenia oraz sprawdzenia swojej wiedzy. Rywalizacja była niezwykle zacięta i trwała do samego końca, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Serdecznie gratulujemy Paulinie z klasy 8b zdobycia pucharu!

Dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród :)

Link do fotorelacji: https://www.facebook.com/watch/?v=1916410835668856