Grupa Biedronki wybrała się na wycieczkę do sali zabaw Boogie Woogie. Celem wyjazdu było rozwijanie sprawności ruchowej, integracja dzieci oraz kształtowanie umiejętności zgodnej zabawy w grupie. Podczas pobytu dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach, ćwicząc samodzielność oraz odpowiedzialność za swoje zachowanie. Przedszkolaki pamiętały również o zasadach kulturalnego zachowania, były uprzejme, zgodnie współpracowały i dbały o bezpieczeństwo swoje oraz kolegów. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radosnych i niezapomnianych wrażeń.
Link do fotorelacji: https://www.facebook.com/reel/1731891041308328?locale=pl_PL