W naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Była to doskonała okazja, aby w przystępny i dostosowany do wieku dzieci sposób przybliżyć im temat odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii.


W naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Była to doskonała okazja, aby w przystępny i dostosowany do wieku dzieci sposób przybliżyć im temat odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii.

