Drukuj
Kategoria: Przedszkole
Odsłony: 137

Miniony piątek 19 grudnia 2026 r. w naszym przedszkolu upłynął w wyjątkowo świątecznej atmosferze. Na początku grupa sześciolatków przeniosła nas do Betlejem, prezentując Jasełka przygotowane na tę okazję. Następnie w każdej grupie odbyły się wigilijki. Wspólne świętowanie, kolędowanie i bycie razem napełniło nas radością, ciepłem i prawdziwie świątecznym nastrojem.

link do fotorelacji: https://www.facebook.com/reel/1531708824750736