ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
IM. UNII EUROPEJSKIEJ W BORONOWIE

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

Dzień postaci z bajek

Nie za górami, nie za lasami, ale w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień był okazją, by przypomnieć sobie swoich ulubionych bajkowych bohaterów, którzy bawią, uczą, pomagają rozpoznać dobro i zło, często też stanowią dla dzieci wzór do naśladowania. Z pewnością wspólna zabawa zbliżyła młodszych i starszych uczniów a przerwy mogły być ciekawe i co najważniejsze bezpieczne. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tak pięknych przebrań dla swoich pociech.

Dzień z origami

W dniu 24 października, w naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyły się na przerwach międzylekcyjnych warsztaty składania papieru. Tego dnia sztuka składania papieru cieszyła się sporym zainteresowaniem. Było tu mnóstwo uśmiechniętych uczniów, którzy spędzali przerwy w przyjaznej atmosferze. Najważniejsze, że łączyła wszystkich wspólna aktywność i życzliwość a w efekcie powstało wiele samolotów, stateczków, żabek i kwiatów z papieru.

Dzień emotikonki i koloru żółtego

W dniu 15 października do naszej szkoły zagościło dużo uśmiechu i słońca za sprawą Dnia Koloru Żółtego i Uśmiechniętego Emotikona.

© Copyright 2020 DB - All Rights Reserved

Created with Mobirise - Learn more