ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
IM. UNII EUROPEJSKIEJ W BORONOWIE


WYNIKI II POWIATOWEGO KONKURSU PROFILAKTYCZNO-PRZYRODNICZEGO
„Pamiętam o Niezapominajce! Żyję w harmonii z przyrodą”
Kategoria I – przedszkole
1. Emilia Wróbel – Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
Weronika Kierat – Przedszkole Samorządowe w Sierakowie Śląskim
Adam Kompała – ZSP w Sierakowie Śląskim Przedszkole Samorządowe Oddział Przedszkolny w Wędzinie
2. Edyta Myrcik – Przedszkole w Psarach
Jan Stępień – Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
Wioletta Chrześcijanek – Przedszkole „u Cioci Mariolki” Koszęcin
3. Inga Jakubowska-Hejna – Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” w Lublińcu
Karolina Oleksik – Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
Błażej Patrzykowski – Przedszkole Samorządowe w Sierakowie Śląskim
Kategoria II – klasy I – IV
1. Zuzanna Musiał – Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
Emilia Strzoda – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszynie
2. Lena Brzezina – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kochcicach
Filip Skolik – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszynie
3. Michał Zamoski – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rusinowicach
Zofia Pacud – Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
Wyróżnienia:
• Maja Przybylska – Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
• Nina Bogacka – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach
• Igor Izydorczyk – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach
• Emma Jaguś – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rusinowicach
• Milena Szreter – Szkoła Podstawowa „Naukowa Wyspa” w Koszęcinie
• Nadia Basan – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
Kategoria III – klasy V – VIII
1. Maja Pasieka – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Koszęcinie
2. Laura Kita – Szkoła Podstawowa w Kamienicy
3. Aron Kandzia – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach
Wyróżnienie:
• Zofia Patyna – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszynie
• Natalia Lewandowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
WSZYSTKIM LAUREATOM SKŁADAMY GRATULACJE!
Laureatów kategorii II i III wraz z opiekunami zapraszamy na Uroczyste Wręczenie Nagród, które odbędzie się 30 maja 2022 r. o godzinie 13:00 w Sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie przy ulicy Poznańskiej 2.
Przedstawicieli Przedszkoli biorących udział w Konkursie zapraszamy po odbiór upominków dla laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu od 30 maja
w godzinach pracy szkoły.
Galeria prac laureatów oraz protokół z przeprowadzonego konkursu
znajduje się poniżej.
PROTOKÓŁ DO POBRANIA

Adres

42-283 Boronów
ul. Poznańska 2 


Dane kontaktowe

Email: zpo_boronow@op.pl                     
Telefon: +48 34 3539 289
Komórka: +48 606 345 540
Fax: +48 34 3539 289

Godziny pracy

Informujemy, że sekretariat szkoły pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7:30 do 15:30.

How to create your own website - Click now